• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Чергове засідання комісії 12 жовтня

12 жовтня 2021 року у Державній інспекції архітектури та містобудування України відбудеться чергове засідання комісії щодо розгляду звернень, які надійшли до ДІАМ, у сфері містобудівної діяльності. 

Місце проведення: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, каб. №802 (8 поверх). 

Початок о 11:00. 

Під час засідання будуть розглянуті наступні питання: 

11:00 - заява Гонзель К.М. (звернення, що надійшло з офісу Президента) щодо будівництва в акваторії р.Дніпра за адресою: вул. Микільсько-Слобідська, 7-9, м. Київ, замовником ТОВ «Нова Слобідка».

На засідання запрошуються: заявник - Гонзель Катерина Миколаївна (електронна адреса gonzel.katya@ukr.net), та замовник (представників) – ТОВ «Нова Слобідка». 

 11:10 - звернення Мельник Г.В. щодо протизаконного перебудування будинку за адресою: вул. Тулузи, 2/58, м. Київ 

На засідання запрошуються: заявник - Мельник Г.В. та замовник.

 11:2- звернення Красносельська О.Д. щодо реконструкції хостелу в житловому будинку по вул. Пушкінська, 59, м.Одеса.

На засідання запрошуються: заявник - Красносельська О.Д. (електронна адреса 199selena@gmail.com), та замовник –Баймяшкіна А..

11:30 - звернення Гориславець М.О. щодо можливого незаконного облаштування парко місць та тротуарів забудовником «Петрівське містечко» (Білогородська ОТГ) 

На засідання запрошуються: заявник (представник) – Гориславець М.О. та замовник (представників) ЖК «Петрівське містечко» (petrivske.mistechko@gmail.com).

 11:40 - заява громадянки Борбунюк О.О. стосовно порушення вимог з облаштування і утримання ганку та його відмостки будинку 17В по вул. Балакірієва в м.Харків.

На засідання запрошуються: заявник – Борбунюк О.О. та замовник.

 11:50 - заява Катун М.І. щодо незаконного будівництва за адресою вул. Вокзальна, м.Стрий, Львівська область.

На засідання запрошуються: заявник - Катун М.І. (електронна адреса mary29091996@gmail.com) та замовник (представників) – Дрімайло Тарас Любомиромирович. 

  12:00 (повторне; комісія була 01.10.21) - звернення Радченко М.М. з приводу незаконного будівництва у селі Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської обл., по вкл. Дніпропетровськів (номер ділянки невідомий, оскільки не приймались рішення щодо присвоєння поштової адреси), ділянки з кадостровим номером 3222485901:01:052:5344, 3222485901:01:052:5342. 

На засідання запрошуються: заявник/представник(и) заявника Радченко Михайло Михайлович (контактні0 дані 098-979-22-22, mishtet@ukr.net), та замовник. 

12:05 - заява Томовський Т. щодо незручностей, які виникають у мешканців від виконання будівельних робіт під час будівництва адміністративної споруди по вул. Антоновича, 30.

На засідання запрошуються: заявник - Томовський Т. та замовник.

 13:15 - заява скарга Київської обласної філії ГО «ВОПГІАБК (в інтересах представників громади м.Вишневого і с. Софіївської Борщагівки) щодо захоплення земельної ділянки у м.Вишневе по вул. Святошинська та вул. Машинобудівників, кадастровий номер 3222410600:01:009:0007 забудовником ТОВ «Євро 2000».

На засідання запрошуються: заявник (представник) – Київської обласної філії ГО «ВОПГІАБК (контактні дані inspector.abk.kyiv.obl@gmail.com) та замовник (представники) - ТОВ «Євро 2000».

13:25 - заява Грушевська –Олдак Ю.І.  щодо усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою за адресою: с. Суховоля, вул. Сагайдачного, 4.

На засідання запрошуються: заявник - Грушевська –Олдак Ю.І (електронна адреса alldog.eu@gmail.com) та замовник – Фурч З.С.

13:35  - заява Курчицька К.Ю. щодо самовільного будівництва у безпосередній близкості до будинку заявниці. 

На засідання запрошуються: заявник – представники Курчицька К.Ю. та замовник – Горлачова О.А.

13:45 ( повторне звернення: комісія була 05.10.) - pвернення Депутат ВР Дубінський (в інтересах мешканців будинків  вул. Ярославська, 39А; вул. Ярославська, 39Г; вул. Ярославська, 39Д м.Київ) Звернення мешканців будинків  вул. Ярославська, 39А; вул. Ярославська, 39Г; вул. Ярославська, 39Д щодо будівництва торговельного центру з порушенням проєктної документації за адресою: місто Київ, перетин вулиць Волоської та Ярославської

На засідання запрошуються: заявник – ініціативна група мешканці будинків вул. Ярославська, 39А; вул. Ярославська, 39Г; вул. Ярославська, 39Д  (yaroslavska39a@gmail.com), та замовник.

13:50 - заява Голіцапфел І. щодо відповідності чинному законодавству проекту обєкта будівництва за адресою: Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Росвигівська, 2 «3» .

На засідання запрошуються: заявник – Голіцапфел І. та замовник Іващенко Н.М.

14:00 - скарга ГО «Вигурівщина-Троєщина» щодо законності та наявності дозволу на будівництво житлового будинку з обєктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом і з виділенням частини квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-центр» на вул. Оноре де Бальзака (вул. Польова) в Деснянському районі.

На засідання запрошуються: заявник (представники) - ГО «Вигурівщина-Троєщина (електронна адреса shantakler@gmail.com) та замовник Київське інвестиційне агенство (welcome@investinkyiv.org).

 14:10 - заява Калуська міська рада (заявник Бреславський М.В.) щодо проведення позапланової перевірки дотримання вимог містобудівного законодавства за адресою : вул. С.Стрільців, 38в, с. Кропивник Калуського району Івано-Франківської областію

 На засідання запрошуються: заявник – Бреславський М.В та замовник – Бреславський І.М. 

 14:20 - заява громадянки Миронової О.М. щодо незручностей, які виникають у мешканців багатоповерхових житлових будинків від виконання будівельних робіт під час будівництва ЖК «Чотири сезони» житлового будинку з об’єктами обслуговування за адресою: м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 3. 

На засідання запрошуються: заявник – Миронова Олена Миколаївна та замовник.

 14:30 Заява Державної екологічної інспекції України стосовно спричинення шкоди навколишньому середовищу замовником ПАТ «Арселлорміттал Кривий Ріг»

На засідання запрошуються: заявник (Представник) – Державної екологічної інспекції України (електронна адреса: info@dei.gov.ua) та замовник (представника) - ПАТ «Арселлорміттал Кривий Ріг» amkr@arcelormittal.com.

14:40 - звернення ТОВ «Флора-Імпекс» щодо будівництва капітальних споруд на земельній ділянці комунальної власності м. Одеси.

На засідання запрошуються: заявник (представник) ТОВ «Флора-Імпекс», та замовник.

14:50 - заява ТОВ «Селена Логістік» щодо будівництва капітальних споруд на земельній ділянці комунальної власності м. Одеси.

На засідання запрошуються: заявник (представник) ТОВ «Селена Логістік» та замовник.

15:00 - заява Депутата ВР Красова (колектив ГО ДТРА Крижанівка) щодо небезпеки для оточуючих, що спричинило будівництво ЖК «КОЛУМБ». 

На засідання запрошуються: заявник (представники) - колектив ГО ДТРА Крижанівка та замовник ТОВ «Югспецстрой-77».

15:10 - заява ГО Твердиня щодо будівництва на перетині вулиць Ревуцького та вул. Вишняківської у м.Київ та перевірки на предмет використання земельної ділянки відповідно до її цільового призначення. 

На засідання запрошуються: заявник (представники) - ГО «Твердиня» (електронна адреса ) ТОВ «ДАРБУДСИСТЕМ» Код ЕГРПОУ40246023 (електронна адреса).

15:20  - заява Дудукал О.Ф. голова правління ОССБ «Романа Шухевича, 9-а» щодо проведення перевірки стосовно дотримання законодавства ТОВ "Сузір'я ЛТД" при здійсненні будівництва багатоповерхового будинку за адресою: вул. Героїв Майдану, 192 у м. Чернівці. 

На засідання запрошуються: заявник - Дудукал О.Ф. (електронна адреса osbbshuhevicha@gmail.com) та замовник ТОВ «Сузір’я ЛТД» (info@suzirya-ltd.com).

15:30 - заява Ковальчук Т.Б. щодо незаконного будівництва споруди на земельній ділянці за адресою: вул. І. Франка, 1"а" в м. Самбір Львівської області поряд з будівлею, яка являється пам'яткою архітектури місцевого значення. На засідання запрошуються: заявник - Ковальчук Т.Б. та замовник – Куцалаба А.О.

15:40 - заява Скворцов О.В. щодо незаконного знесення та здійснення робіт з нового будівництва на місці будинку № 13 по вул. Чайки в с. Раківка Вишгородського району Київської областіНа засідання запрошуються: заявник - Скворцов О.В. та замовник.

15:50 - заява Шевчук В.Ю. щодо забудови, яка здійснюється з відхиленнями від паспорта об'єкта будівництва, по вул. Вишняківська в м.КиєвіНа засідання запрошуються: заявник - Шевчук В.Ю. (електронна адреса xvaliyax@gmail.com) та замовник.

16:00 (повторне звернення: комісія була 01.10.2021) - звернення Громадської організації «Народ і право» від 22.09.2021 № Г/129/08-21 щодо створення комісії та проведення перевірки грубих порушень під час будівництва автомийного комплексу у селищі Немішаєве Бучанського району Київської області на земельній ділянці із кадастровим номером 3221085501:02:009:0122.

На засідання запрошуються: заявник (представники) - ГО «Народ і право» (електронна адреса narodipravo@ukr.net) та Замовник.

16:05 ( повторне звернення: комісія була 01.10.2021) - звернення Тодоров І.К. щодо самовільного будівництва, фізичними особами, гаража з порушенням будівельних та протипожежних норм за адресою: Краносельська ОТГ с. Корсунці, вул. Середня, 53А.

На засідання запрошуються: заявник – Тодоров Ілля Кирилович, 098-986-28-04, ilja_todorov@ukr.net та замовник.

16:10 (повторне звернення: комісія була 01.10.2021) звернення Державної авіаційної служби України, щодо виконання будівельних робіт без погодження з ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса» за адресами: 1) м.Одеса, Малиновський район, вул. Болгарська, 87, площа Олексіївська, 7,9 (замовник ПП «Інтерінвестстрой», код ЄДРПОУ 34674268); 2) м. Одеса, Приморський район, вул. Басейна, 6 (замовник ТОВ «Валео-Інвест», код ЄДРПОУ 34996142). А також щодо надання документів про право на виконання підготовчих та будівельних робіт і проприйняття в експлуатацію закінчених будівництвом обєктів  за адресами: 1) м.Одеса, Малиновський район, вул. Болгарська, 87, площа Олексіївська, 7,9; 2) м. Одеса, Приморський район, вул. Басейна, 6

На засідання запрошуються: представник(и) заявника – Микола Стародубець (044)-351-53-36., та замовників ПП «Інтерінвестстрой», ТОВ «Валео-Інвест» .

 16:15 (повторне звернення:  комісія була 01.10.2021) звернення Зорін О.М. щодо проведення перевірки будівництва багатоквартирного будинку за адресою: Закарпатська обл., Ужгородський район, с. Сторожниця, вул. Гагаріна, 117 фізичною особою Фірцак Ю.Ю.

На засідання запрошуються: заявник – Зорін Олександр Миколайович anz1974.ya@gmail.com та замовник Фірцак Ю.Ю. 

16:20 (повторне звернення: комісія була 01.10.2021) - звернення Николайко М.Ф. стосовно будівництва будівлі фізичною особою Годорак В., що не відповідає нормам по відстані між будинками та протипожежних розривів, на ділянці з кадастровим номером 2611091501:11:006:0211, по вул. Участок Кащі, 48А, с. Микуличин, Івано-Франківська обл. 

На засідання запрошуються: заявник – Николайко М.Фe-mailvittone@ukr.net та замовник – Годорак В. 

16:25 (повторне звернення: комісія була 01.10.2021) заяву Торбенко Андрія Сергійовича, що проживає за адресою: 27641, Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Соколівське, вул. 40- річчя Перемоги, буд. 59, стосовно незаконного будівництва гпража на земельній ділянці з кадастровими номерами 3522587200:51:021:0056.

На засідання запрошуються: заявник/представник – Торбенко Андрій Сергійович, який проживає за адресою: 27641, Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Соколівське, вул. 40- річчя Перемоги, буд. 59, та замовник/представник.

 16:30 (повторне звернення: комісія була 05.10.2021) - заява  Стольникова З. В. щодо проведення незаконних будівельних робіт у дворі будинку за адресою: Харківська область, м. Харків, вул. Дівоча, 14.

На засідання запрошуються: заявник - Стольников Захарій Віталійович (,zacharst62@gmail.com), та замовник. 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux